سرم موی دو فاز کراتینه

فروردین ۲۸ام, ۱۳۹۸

بازدیدها: 31

ماسک مو کراتینه دوفاز ریلنس محصولی حرفه ای جهت ترمیم ساختار مو و تامین رطوبت لازم برای موهای خیلی خشک و آسیب دیده میباشد.مواد موجود در این محصول موجب تقویت و استحکام موی سر شده و موجب درخشندگی و شفافیت موی شما میشود.

چای سبز موجود در اسپری ریلنس حاوی مقادیر بالایی آنتی اکسیدان است که باعث رشد موها میشود. کتکین یا کتشین های موجود در چای سبز دارای خواص بازدارنده آنزیم 5 آلفا ردوکتاز هستند که به بلوکه شدن دی هیدرو تستوسترون(DHT)، یکی از عوامل مهم ریزش مو، کمک می کنند.

چای سبز می تواند حتی باعث رشد موهای جدید شده و از مشکلات شایع نظیر خشکی پوست سر و شوره سر نیز پیشگیری کند.

مقاله ای که در سال 2005 در ژورنال انجمن پزشکی ملی به انتشار رسیده است، نشان داد که پلی فنول های موجود در چای سبز باعث پیشگیری از ریزش مو در موش می گردند.

همراه با قوی و سالم ساختن موها، چای سبز موها را براق و سرزنده نیز می سازد. بعلاوه، این گیاه موهای شما را در برابر آسیب ناشی از آلودگی و محصولات شیمیایی محافظت می کند. علاوه بر اینها، مقادیر بالای پانتنول و ویتامین E موجود در چای سبز به نرمی و حالت دهی موهای شما کمک می کند.

پوست انار از ریزش مو و بروز شوره سر جلوگیری می‌کند. روغن هسته انار موها را در برابر آلودگی‌های محیطی محافظت می‌کند و حیاتی دوباره به موها می‌بخشد و باعث شفافیت و نرم‌شدن موها می‌شود.

روغن هسته انار همچنین منبع مناسبی از ویتامین C است که برای رشد و سلامت موها ضروری است. ویتامین C بافت پیوندی را که فولیکول‌های مو در آن قرار دارند؛ تقویت می‌کند و باعث بهبود رشد و حفظ سلامت موها می‌شود.همچنین روغن هسته اناار جریان خون را به سمت ریشه موها افزایش میدهد.این مسئله باعث میشود تا فولیکول های مو مواد غذایی لازم را دریافت کنند و رشد موها تسریع شود.

اسید punicic در انار نیز به تقویت مو کمک کرده و باعث ضخیم و سالم شدن مو می شود. همچنین می تواند افزایش  خون در پوست سر را افزایش داده، که در آن  فولیکول های مو را بهبود می بخشد و باعث رشد بهتر مو می شود.

کپی رایت 2020 DAYANPHARMA | طراحی سایت دارکوب